282018-05

Susitikimas su Bendruomenės grupės pareigūnais

Gegužės 24 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Bendruomenės grupės pareigūnai Vyriausioji tyrėja Danutė Jakubkienė ir tyrėjas Donatas Šimkus apsilankė vaikų namuose ir susitiko su globotiniais. Susitikimo metu buvo diskutuota apie nepilnamečių teises ir pareigas, globos namų vidaus tvarkos taisyklių laikymąsi, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo žalą organizmui, smurtą ir patyčias, priminta nepilnamečių atsakomybę už teises pažeidimus bei Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo taikymo ypatumus. Pareigūnai išklausė globotinių norus ir lūkesčius ir, atsakę į pateiktus klausimus, palinkėjo ateityje laikytis visuomenei priimtinų elgesio normų.

Plačiau
232018-05

Motinos diena

Kartu su pirmaisiais pavasario žiedais pasitinkame Mamos dieną. Kaip bunda žemė, pražysta obelys, vyšnios, slyvos, pražysta ir motinos meilė. VGN ,,Šaltinis“ bendruomenė paminėjo šią dieną gražiausiomis dainomis ir eilėmis. Pasidalinti savo širdies šiluma su mumis atvyko ir atliko keletą dainų Laura Remeikienė. Savo gražiausias nuspalvintas mandalas pademonstravo ir buvo apdovanotas Edvinas Mikalauskas. Iš dainų, gražiausių žodžių ir pačių pasigamintų gėlių žiedų sudėjome puokštę mylimai mamai. Dalinomės meile, nes tik dalinama ji auga ir auga... Šventę organizavo 9 šeimyna.

Plačiau
232018-05

Susitikimas su baikeriais

Tęsdami tradiciją, šiemet vėl susitikome su savo senais draugais – Šiaulių baikerių klubu „Free hawks“ bei jų draugais. Rodos lyg šiai dienai užsakytas oras džiugino saule, tad nuotaika visų buvo puiki. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas bendraujant, fotografuojantis su baikeriais, susipažįstant su nuostabiaisiais motociklais ir juos puošiant vaikų pagamintomis gėlėmis. 

Plačiau
232018-05

Susitikimas su UAB REDAL kolektyvu

Balandžio 12 dieną Šiaulių vaikų globos namų „Šaltinis“ globotiniai/rūpintiniai praleido popietę UAB „REDAL“, kur buvome pakviesti maloniai pabendrauti, pasivaišinti picomis ir pažaisti įvairių stalo žaidimų. Visi globotiniai/rūpintiniai greitai užmezgė kontaktą su įstaigos darbuotojais, draugiškai besišnekučiuodami žaidė kortomis, dėliojo dėliones, sprogdino balionus, žaidė stalo tenisą ir kitus žaidimus.

Plačiau
232018-05

Švaros akcija

Balandžio 20 d. Šiaulių vaikų globos namų „Šaltinis” globotiniai / rūpintiniai prisidėjo prie kasmetinės švaros akcijos „Darom”. Kartu su šeimynų darbuotojais tvarkėsi įstaigos teritorijoje: grėbė žolę, rinko šakas, senus lapus ir šiukšles, džiaugėsi saulėta pavasario diena.

Plačiau
232018-05

Velykų šventė

Renginys vyko 2018 m. balandžio 4 dieną, 12 val. VGN „Šaltinis“ pramogų salėje. Renginį vedė 5-tos šeimynos darbuotojos: soc. darbuotoja Greta Diementiškaitė, soc. darb. padėjėjos Rima Spudienė, Virginija Žlabienė. Virginijai Žlabienei atiteko velykinės bobutės vaidmuo. Renginio pradžioje vyko grupinio gyvenimo namų auklėtinio Gedimino pasirodymas. Vaikinas renginio eigoje atliko dar vieną kūrinį pianinu.

Plačiau
232018-05

Alpakų ūkis

2018 m. vasario 21 dieną, 7 šeimynos ugdytiniai vyko į alpakų fermą, esančią Gruzdžių seniūnijoje, Dargaičių kaime. Kad būtų linksmiau, 7 šeimynos vaikai pasiėmė draugų ir iš kitų šeimynų. Išvyka praėjo puikiai, oras lepino, nors šaltukas truputį šaldė žandukus. Vaikai apžiūrėjo fermoje augančius gyvūnus, susipažino su jais. Visi ugdytiniai grįžo labai geros nuotaikos ir pilni įspūdžių, kuriais noriai dalinosi su kitais.

Plačiau
232018-05

Socialinių inovacijų centre

2018 m. kovo 13 dieną Šiaulių VGN „Šaltinis“ Grupinio gyvenimo namų Nr. 1 šeimynos globotiniai / rūpintiniai su socialine darbuotoja Lina Frydendal lankėsi VŠĮ Socialinių inovacijų centro įkurtuose Bendruomeniniuose šeimos namuose. Bendruomeninių šeimos namų socialinė darbuotoja Brigita Kuraitė organizavo edukacinį užsiėmimą kurio metu, naudojant inovatyvius metodus, buvo kuriamos velykinės dekoracijos.

Plačiau
232018-05

Kovo 11-oji

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginys įvyko kovo 12 dieną 16 valandą, Šiaulių globos namų „Šaltinis“ pramogų salėje. Į renginį buvo pakviestos visos šeimynos, vaikų globos namų fojė buvo pakabintas plakatas su kvietimu, išdalinta globotinių / rūpintinių pagaminta informacija apie renginį. Šeimynų buvo paprašyta parengti prisistatymą ir pasigaminti vėliavos spalvų delniukus.

Plačiau
222018-01

Vaikų globos namai "Šaltinis" ieško naujo darbuotojo

Visą iformaciją apie siūlomą darbą rasite priede.

Plačiau